• 21. 11. 2017

Munimap 1.4

K dispozici je nová verze Munimap 1.4, která umožňuje zvýraznění volitelných bodů zájmu. V současnosti se rozlišují body zájmu typu bankovník, tiskové centrum a prodejní místo.

• 26. 10. 2017

Aktualizace TP

Nově byl pořízen technologický pasport v prvním nadzemním podlaží Právnické fakulty po rekonstrukci kanceláří. Zároveň proběhla také rekonstrukce šaten v tělocvičně Pod Hradem, kde je již technologický pasport také evidován. Výsledek si můžete prohlédnout v aplikaci Kompas.

• 11. 9. 2017

Aktualizace TP

Byl aktualizován stavební a technologický pasport v budově na Komenského náměstí 2. Nově jsou v pasportu klimatizace v Centru zahraničních studií. Dále pak proběhla rekonstrukce místností s čísly 200, 252 a 300.

• 8. 9. 2017

Nová verze geoportálu

Spustili jsme novou verzi geoportálu vytvořenou pomocí nástroje Umbraco hostovaném na WebCentrum.muni.cz.

• 26. 6. 2017

Aktualizace TP

Byl aktualizován stavební a technologický pasport v budově rektorátu Masarykovy univerzity na Žerotínově náměstí.

• 31. 5. 2017

Munimap v Inetu

Mapová knihovna munimap byla nasazena v informačním systému Inet a uživatelé tak mají k dispozici nové mapky v různých aplikacích tohoto systému (např. v informacích o budově či místnosti).

• 23. 5. 2017

Aktualizace TP

V budově děkanátu přírodovědecké fakulty v areálu Kotlářská 2 byl pořízen kompletní technologický pasport nové půdní vestavby. Na výsledek se můžete podívat v aplikaci Kompas.

• 16. 5. 2017

Aktualizace TP

V budově A19 univerzitního kampusu byl pořízen kompletní technologický pasport. Uživatelé s příslušným oprávněním si mohou výsledek prohlédnout v aplikaci Kompas.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další