• 22. 5. 2018

Aktualizace TP

Aktualizace technologického pasportu pokračuje. Nově si ho můžete prohlédnout v budově A21 v univerzitním kampusu v Bohunicích.

• 16. 5. 2018

Nová verze Kompasu

Byla vydána nová verze aplikace Kompas. Přešli jsme na novou verzi mapové knihovny OpenLayers a do mapy jsme přidali indikátor načítání dat.

• 10. 5. 2018

Nová mapa virtuálních prohlídek MU

Virtuální prohlídky prostor Masarykovy univerzity lze nově vyhledávat pomocí specializované mapy.

• 1. 3. 2018

Aktualizace TP

Nově byl pořízen technologický pasport v budově A20 v univerzitním kampusu v Bohunicích.

• 28. 2. 2018

Nová aplikace Atlas Republiky Československé

Přidali jsme na Geoportál odkaz na novou aplikaci Geografického ústavu MU: Atlas Republiky Československé

• 12. 1. 2018

Nová verze Kompasu

Byla vydána nová verze aplikace Kompas. Zobrazení atributů zařízení technologického pasportu je nyní přehlednější. Strom technologických vazeb byl rozšířen o vnitřní a vnější zařízení.

• 5. 1. 2018

Munimap 1.5

Vydali jsme novou verzi (1.5) mapové knihovny munimap. Nově je možné označovat zároveň objekty MU a místa mimo MU, přidávat ke zvýrazněným vlastním bodům info bublinu a dále přibyl také parametr zobrazující v mapce odkazy na stejnou mapu v Google Maps a na Mapy.cz.

• 3. 1. 2018

Aktualizace TP

Byl aktualizován technologický pasport budovy ESF. Do aktualizace se promítly všechny změny spojené s rekonstrukcemi provedenými v budově během roku 2017. Stavební pasport byl aktualizován průběžně.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další