• 12. 1. 2018

Nová verze Kompasu

Byla vydána nová verze aplikace Kompas. Zobrazení atributů zařízení technologického pasportu je nyní přehlednější. Strom technologických vazeb byl rozšířen o vnitřní a vnější zařízení.

• 5. 1. 2018

Munimap 1.5

Vydali jsme novou verzi (1.5) mapové knihovny munimap. Nově je možné označovat zároveň objekty MU a místa mimo MU, přidávat ke zvýrazněným vlastním bodům info bublinu a dále přibyl také parametr zobrazující v mapce odkazy na stejnou mapu v Google Maps a na Mapy.cz.

• 3. 1. 2018

Aktualizace TP

Byl aktualizován technologický pasport budovy ESF. Do aktualizace se promítly všechny změny spojené s rekonstrukcemi provedenými v budově během roku 2017. Stavební pasport byl aktualizován průběžně.

• 28. 11. 2017

Aktualizace TP

Nově byl pořízen technologický pasport v budově A11 v univerzitním kampusu v Bohunicích.

• 21. 11. 2017

Munimap 1.4

K dispozici je nová verze Munimap 1.4, která umožňuje zvýraznění volitelných bodů zájmu. V současnosti se rozlišují body zájmu typu bankovník, tiskové centrum a prodejní místo.

• 26. 10. 2017

Aktualizace TP

Nově byl pořízen technologický pasport v prvním nadzemním podlaží Právnické fakulty po rekonstrukci kanceláří. Zároveň proběhla také rekonstrukce šaten v tělocvičně Pod Hradem, kde je již technologický pasport také evidován. Výsledek si můžete prohlédnout v aplikaci Kompas.

• 11. 9. 2017

Aktualizace TP

Byl aktualizován stavební a technologický pasport v budově na Komenského náměstí 2. Nově jsou v pasportu klimatizace v Centru zahraničních studií. Dále pak proběhla rekonstrukce místností s čísly 200, 252 a 300.

• 8. 9. 2017

Nová verze geoportálu

Spustili jsme novou verzi geoportálu vytvořenou pomocí nástroje Umbraco hostovaném na WebCentrum.muni.cz.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další