Novinky Pasport

• 14. 9. 2018

Změna koncepce novinek

Nově budeme přidávat novinky týkající se celého digitálního pasportu MU.

• 31. 5. 2018

Aktualizace TP

Po provedené rekonstrukci menzy na rektorátě MU byl aktualizován také technologický pasport těchto prostor. Dále byly pasportizovány kamery v budovách univerzitního kampsusu v Bohunicích. Na aktuální stav se můžete podívat v aplikaci Kompas.

• 22. 5. 2018

Aktualizace TP

Aktualizace technologického pasportu pokračuje. Nově si ho můžete prohlédnout v budově A21 v univerzitním kampusu v Bohunicích.

• 1. 3. 2018

Aktualizace TP

Nově byl pořízen technologický pasport v budově A20 v univerzitním kampusu v Bohunicích.

• 3. 1. 2018

Aktualizace TP

Byl aktualizován technologický pasport budovy ESF. Do aktualizace se promítly všechny změny spojené s rekonstrukcemi provedenými v budově během roku 2017. Stavební pasport byl aktualizován průběžně.

• 28. 11. 2017

Aktualizace TP

Nově byl pořízen technologický pasport v budově A11 v univerzitním kampusu v Bohunicích.

• 26. 10. 2017

Aktualizace TP

Nově byl pořízen technologický pasport v prvním nadzemním podlaží Právnické fakulty po rekonstrukci kanceláří. Zároveň proběhla také rekonstrukce šaten v tělocvičně Pod Hradem, kde je již technologický pasport také evidován. Výsledek si můžete prohlédnout v aplikaci Kompas.

• 11. 9. 2017

Aktualizace TP

Byl aktualizován stavební a technologický pasport v budově na Komenského náměstí 2. Nově jsou v pasportu klimatizace v Centru zahraničních studií. Dále pak proběhla rekonstrukce místností s čísly 200, 252 a 300.

Předchozí 1 2 3 Další