Novinky Pasport

• 14. 9.

Změna koncepce novinek

Nově budeme přidávat novinky týkající se celého digitálního pasportu MU.

• 27. 8.

Nové aktuality

Zkoušíme nové stránky zaměřené na technologický pasport MU.

• 31. 5.

Aktualizace TP

Po provedené rekonstrukci menzy na rektorátě MU byl aktualizován také technologický pasport těchto prostor. Dále byly pasportizovány kamery v budovách univerzitního kampsusu v Bohunicích. Na aktuální stav se můžete podívat v aplikaci Kompas.

• 22. 5.

Aktualizace TP

Aktualizace technologického pasportu pokračuje. Nově si ho můžete prohlédnout v budově A21 v univerzitním kampusu v Bohunicích.

• 1. 3.

Aktualizace TP

Nově byl pořízen technologický pasport v budově A20 v univerzitním kampusu v Bohunicích.

• 3. 1.

Aktualizace TP

Byl aktualizován technologický pasport budovy ESF. Do aktualizace se promítly všechny změny spojené s rekonstrukcemi provedenými v budově během roku 2017. Stavební pasport byl aktualizován průběžně.

• 28. 11. 2017

Aktualizace TP

Nově byl pořízen technologický pasport v budově A11 v univerzitním kampusu v Bohunicích.

• 26. 10. 2017

Aktualizace TP

Nově byl pořízen technologický pasport v prvním nadzemním podlaží Právnické fakulty po rekonstrukci kanceláří. Zároveň proběhla také rekonstrukce šaten v tělocvičně Pod Hradem, kde je již technologický pasport také evidován. Výsledek si můžete prohlédnout v aplikaci Kompas.

Předchozí 1 2 3 Další