• 13. 9. 2018

Nová verze Kompasu

Byla vydána nová verze aplikace Kompas. Při kliknutí na parcelu se zobrazí jednoduché informace a pohodlně se odtud dostanete na Veřejný dálkový přístup. Tlačítko uživatele zobrazuje přístupová práva a novinky.

• 9. 8. 2018

Mapa vedení optických kabelů MU

K vystaveným aplikacím na geoportálu přibyla mapa vedení optických kabelů MU z informačního systému Brněnské akademické počítačové sítě. Kabely si v aplikaci můžete zobrazit také na katastrální mapě. O přístup k aplikaci žádejte na gishelp@ics.muni.cz

• 31. 5. 2018

Aktualizace TP

Po provedené rekonstrukci menzy na rektorátě MU byl aktualizován také technologický pasport těchto prostor. Dále byly pasportizovány kamery v budovách univerzitního kampsusu v Bohunicích. Na aktuální stav se můžete podívat v aplikaci Kompas.

• 22. 5. 2018

Aktualizace TP

Aktualizace technologického pasportu pokračuje. Nově si ho můžete prohlédnout v budově A21 v univerzitním kampusu v Bohunicích.

• 16. 5. 2018

Nová verze Kompasu

Byla vydána nová verze aplikace Kompas. Přešli jsme na novou verzi mapové knihovny OpenLayers a do mapy jsme přidali indikátor načítání dat.

• 10. 5. 2018

Nová mapa virtuálních prohlídek MU

Virtuální prohlídky prostor Masarykovy univerzity lze nově vyhledávat pomocí specializované mapy.

• 1. 3. 2018

Aktualizace TP

Nově byl pořízen technologický pasport v budově A20 v univerzitním kampusu v Bohunicích.

• 28. 2. 2018

Nová aplikace Atlas Republiky Československé

Přidali jsme na Geoportál odkaz na novou aplikaci Geografického ústavu MU: Atlas Republiky Československé

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další