• 3. 4.

Nová verze Kompasu

Vydali jsme novou verzi aplikace Kompas. Na Kartě uživatele přibylo Osobní nastavení, které si bude Kompas pamatovat při každém přihlášení. Dále přibyla nová data do modulu požární ochrany (únikové cesty). V informacích o budově nyní uvidíte i přehled virtuálních prohlídek, které se v ní nacházejí.

• 24. 1.

Požární ochrana v Kompasu

V aplikaci Kompas je dostupný nový modul požární ochrany. Zapnout si ho mohou všichni uživatelé s právy na technologický pasport. Slouží pro přehled požárně-bezpečnostních prvků v budovách MU (požární úseky, protipožární dveře, hydranty, hasicí přístroje a další vybraná zařízení technologického pasportu).

• 14. 12. 2018

Veřejné VŠ v Brně

Přidali jsme mapu veřejných vysokých škol v Brně. Kromě základní práce s mapovou aplikací se můžete prokliknout na weby jednotlivých škol, nebo si stáhnout mapový výstup připravený Oddělením facility managementu SUKB.

• 12. 12. 2018

Přihlašování do ArcGIS Online

ArcGIS Online nyní komunikuje s Jednotným přihlašováním MU, které bude výchozí pro nové účty. Stávající účty zůstávají dostupné přes ArcGIS uživatelské jméno a heslo. Metodu přihlášení si zvolíte na vstupní stránce ArcGIS Online.

• 30. 11. 2018

Nová verze Kompasu

Zveřejnili jsme novou verzi aplikace Kompas. Největší změna je ukládání stavu aplikace do historie internetového prohlížeče (lze tak použít tlačítka zpět/vpřed v prohlížeči nebo poslat kolegovi odkaz na aktuální stav aplikace pouhým zkopírováním adresy). Výrazně jsme zrychlili technologický pasport a vylepšili jsme tisk mapy. Dále jsme opravili řadu menších chyb.

• 10. 10. 2018

Digitální pasport a jeho novinky

V záložce INFORMACE najdete novou stránku o Digitálním pasportu MU. Dozvíte se více o prostorových datech a v Novinkách pasportu můžete sledovat aktuální dění.

• 10. 10. 2018 TIP

Vylepšili jsme Geoportál

Titulní strana je nyní přehlednější. Vyzkoušejte nové záložky APLIKACE, DATA a INFORMACE.

• 13. 9. 2018

Nová verze Kompasu

Byla vydána nová verze aplikace Kompas. Při kliknutí na parcelu se zobrazí jednoduché informace a pohodlně se odtud dostanete na Veřejný dálkový přístup. Tlačítko uživatele zobrazuje přístupová práva a novinky.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další