• 14. 12. 2018

Veřejné VŠ v Brně

Přidali jsme mapu veřejných vysokých škol v Brně. Kromě základní práce s mapovou aplikací se můžete prokliknout na weby jednotlivých škol, nebo si stáhnout mapový výstup připravený Oddělením facility managementu SUKB.

• 12. 12. 2018

Přihlašování do ArcGIS Online

ArcGIS Online nyní komunikuje s Jednotným přihlašováním MU, které bude výchozí pro nové účty. Stávající účty zůstávají dostupné přes ArcGIS uživatelské jméno a heslo. Metodu přihlášení si zvolíte na vstupní stránce ArcGIS Online.

• 30. 11. 2018

Nová verze Kompasu

Zveřejnili jsme novou verzi aplikace Kompas. Největší změna je ukládání stavu aplikace do historie internetového prohlížeče (lze tak použít tlačítka zpět/vpřed v prohlížeči nebo poslat kolegovi odkaz na aktuální stav aplikace pouhým zkopírováním adresy). Výrazně jsme zrychlili technologický pasport a vylepšili jsme tisk mapy. Dále jsme opravili řadu menších chyb.

• 10. 10. 2018

Digitální pasport a jeho novinky

V záložce INFORMACE najdete novou stránku o Digitálním pasportu MU. Dozvíte se více o prostorových datech a v Novinkách pasportu můžete sledovat aktuální dění.

• 10. 10. 2018 TIP

Vylepšili jsme Geoportál

Titulní strana je nyní přehlednější. Vyzkoušejte nové záložky APLIKACE, DATA a INFORMACE.

• 13. 9. 2018

Nová verze Kompasu

Byla vydána nová verze aplikace Kompas. Při kliknutí na parcelu se zobrazí jednoduché informace a pohodlně se odtud dostanete na Veřejný dálkový přístup. Tlačítko uživatele zobrazuje přístupová práva a novinky.

• 9. 8. 2018

Mapa vedení optických kabelů MU

K vystaveným aplikacím na geoportálu přibyla mapa vedení optických kabelů MU z informačního systému Brněnské akademické počítačové sítě. Kabely si v aplikaci můžete zobrazit také na katastrální mapě. O přístup k aplikaci žádejte na gishelp@ics.muni.cz

• 16. 5. 2018

Nová verze Kompasu

Byla vydána nová verze aplikace Kompas. Přešli jsme na novou verzi mapové knihovny OpenLayers a do mapy jsme přidali indikátor načítání dat.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další