Mapy prostor MU a virtuální prohlídky

Hledáte učebnu nebo kancelář? Chcete si zobrazit provozní data na mapě? Stačí si vybrat z následujících aplikací.

Mapy budov a prostor MU Virtuální prohlídky Provozní mapové aplikace

Mapové aplikace a virtuální prohlídky pro orientaci na MU

Interaktivní mapu všech univerzitních budov, místností a dalších prostor si můžete zobrazit na muni.cz/mapa.

Kompas

Webová mapová aplikace prezentující budovy, místnosti a další pasportní data Masarykovy univerzity.

kompas.muni.cz

Zjistěte více

Virtuální prohlídky a průvodce

Ariadné – virtuální průvodce budovami MU

Virtuální průvodce je vytvořený na míru osobám s pohybovým postiženým. Upozorňuje na možné architektonické bariéry a specifika jednotlivých staveb.

guide.teiresias.muni.cz

Jak vložit mapu prostor MU na web?

Provozní mapové aplikace a systémy MU

VýRek – Výstavby a rekonstrukce

VýRek – Výstavby a rekonstrukce

Přehled plánované a realizované investiční činnosti MU. Autentizovaný přístup. Odkaz na aplikaci v editačním režimu je uveden níže.

muni.cz/go/vyrek
muni.cz/go/vyrek-edit

Úklid prostor UKB

Systém pro hlášení kvality provedeného úklidu v areálu UKB. Mapová aplikace s tematickými vizualizacemi dat úklidu, hlášenkový formulář a Dashboard.

Autentizovaný přístup pro uživatele z UKB.

Potřebujete vytvořit mapovou aplikaci na míru?

K dispozici jsou mapové stavebnice ArcGIS OnlinePortal for ArcGIS. Větší aplikace vyrábíme přímo dle přání zákazníka.

Kontaktujte nás